Obchody z okazji 135 rocznicy założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Szaflarach – Msza Św.

Z placu pod remizą OSP pod dowództwem uroczystości – druha Mariusza Baranowskiego, dowódcą młodzieżowej drużyny pożarniczej – druhny Kingi Gałdyn i dowódcą pocztów sztandarowych – druhem Januszem Furtakiem wyruszyły w szyku poczty sztandarowe na plac parafialny.

Na placu odbyła się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. biskupa Roberta Chrząszcza.

Po mszy prezes OSP Szaflary Krzysztof Galica przywitał przybyłych. Po czym druh Mariusz Baranowski złożył meldunek Prezesowi Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Małopolsce, a zarazem Sekretarzowi Stanu Ministerstwa Klimatu i Środowiska druhowi Edwardowi Siarce.

Poczet flagowy – podniósł flagę państwową.

Zdjęcia Andrzej Fąfrowicz

1,403 Wyświetlenie,  2 Dzisiaj