Ogłoszenia parafialne 1.08

Ogłoszenia duszpasterskie 01.08.2021r.

Dzisiaj z racji na I Niedzielę miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• W środę wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya prezbitera
  • W piątek święto Przemienienia Pańskiego

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msze Św. o 6.30 i 18.00 Spowiedź rano od 6.00 do 6.30, po południu od 16.00 do 18.00. Msza w Borze o 19.00 ze spowiedzią od 18.45. Odwiedziny chorych od godziny 8.00.

Nabożeństwo I soboty Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o 15.00.

W najbliższą niedzielę gościć będziemy księdza z Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej, który będzie głosił kazania. Przed kościołem będzie zbierana kwesta przeznaczona na nowe inwestycje, które służyć będą pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium w Ludźmierzu.

Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary z okazji poświęcenia samochodów w zeszłą niedziele kwotę 2864 zł przekazaliśmy na rzecz Misji.

Codziennie modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00, rozpoczynając adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30.

Zapraszamy do powierzenia naszych intencji w modlitwie nowenny do Madonny z Szaflar, którą odprawiamy w każdą środę po mszy wieczornej. Intencje można składać w formie pisemnej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą i życiem Kościoła.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Helenę Chrobak i Ludwinę Murzydło…