Ogłoszenia parafialne 20.02

Ogłoszenia duszpasterskie 20.02.2022r.

7 NIEDZIELA  ZWYKŁA

• We wtorek święto Katedry św. Piotra, apostoła.
  • W środę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  • W niedzielę 27.02 rozpoczniemy przygotowanie do Wielkiego Postu przez nabożeństwo 40-godzinne. Plan nabożeństwa zostanie podany za tydzień.

Spotkanie rodziców dzieci klas III w środę po mszy wieczornej. Także w środę 23.02 na mszy o 18.00 spotkanie Wspólnoty św. Józefa.

Zapraszamy rodziców dzieci wyjeżdzających na kolonię do Bułgarii na spotkanie organizacyjne w najbliższy piątek tj. 25 lutego o godzinie 18,45 U Brata Piotra.
Na spotkaniu będzie zbierana pierwsza wpłata w kwocie 500 zł.

Zapraszamy na codzienne modlitwy w naszej świątyni: Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynającą adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. różaniec o 17.00 a w niedzielę o 17.15. Modlitwy w szczególnych intencjach za zmarłych, za rodziny i za Kościół kolejno we wtorek, środę i piątek o 17.00. Intencje modlitwy w Nowennie do Madonny z Szaflar w środę na mszy wieczornej można składać przez zapisanie.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Annę Rączkę i śp. Bogusława Wojnarskiego…