Ogłoszenia Parafialne 6.09

Ogłoszenia duszpasterskie 06.09.2020r.

23  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • We wtorek święto Narodzenia NMP.
  • W sobotę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

W najbliższą niedzielę 13.09 zapraszamy do udziału w XXVII Pielgrzymce Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej pod hasłem: „Człowiek powołany jest do pełni życia”. W zakrystii zapisy na wyjazd autokarem o godzinie 6.00 z rynku. W programie pielgrzymki o 9.00 droga krzyżowa od „Piłata” i msza święta o 11.30 na ołtarzu polowym. Rodziny potrzebują wielkiej modlitwy by stawały się wspólnotami wzrastania do pełni życia, wdzięczności za dobro i miłość i błagania o uchronienie od zła w tak wielu postaciach.

Zachęcamy do modlitwy różańcowej codziennie o 17.15, Koronki do Bożego Miłosierdzia o 15.00, która rozpoczyna adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00, także codziennie przed mszą wieczorną modlimy się za Ojczyznę przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.  

Już dziś zapowiadamy drogę krzyżową na Ranisberg, w którą wyruszymy 14.09 o godzinie 15.00.

W Poniedziałek o 19 próba przed bierzmowaniem klas I średnich

W Borze msze święte w sobotę o godzinie 17.00.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w której znajdziemy min. ważne artykuły o katechezie szkolnej.

 819 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj