Ogłoszenia duszpasterskie 8.11

 Ogłoszenia duszpasterskie 08.11.2020r.
  • NIEDZIELA  ZWYKŁA

W związku z nowymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 50 osób, przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa, jest to wyraz naszej odpowiedzialności za siebie nawzajem. Chcąc umożliwić udział we mszy św. jak największej liczbie osób w niedziele dodatkowa eucharystia o 14 i 17.

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W poniedziałek święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • We wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża
  • W środę wspomnienie św. Marcina z Tours. Jest to także Święto Niepodległości naszego kraju o godzinie 9.00 Msza Święta  w intencji Ojczyzny.
  • W czwartek wspomnienie św. Jozafata biskupa i męczennika.
  • W Piątek wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski.

Wypominki jednorazowe przez cały listopad na mszach w dni powszednie i na Koronce do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Wypominki roczne w niedzielę przed mszami o 7.00 i 9.00. Codziennie różaniec o 17.15 i modlitwa za Ojczyznę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II przed mszą wieczorną.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

W tym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. + Bożenę Marusarz + Helenę Kalata
+ Jana Makę…

 745 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj