Ogłoszenia Parafialne 17.01

Ogłoszenia duszpasterskie 17.01.2021r.

2  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  • W czwartek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  • W dniach od 18 do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • Dodatkową mszę świętą w niedzielę o godzinie 14.00 odprawiać będziemy do czasu utrzymywania obostrzeń związanych z kwarantanną. (Przynajmniej do końca stycznia).
  • W najbliższa niedzielę 24 stycznia zapraszamy na coroczne Szaflarzańskie Kolędowanie, które z racji pandemii odbędzie się w ograniczonej formie krótkiego koncertu kolęd po mszach o 9.00 i 11.30. Od początku miało ono charakter wsparcia dla chorej na mukowiscydozę Pauliny. Dlatego po każdej mszy można będzie na ten cel złożyć do puszki ofiarę.  
  • Codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczyna adorację do 18.00 Różaniec o 17.30. Zachęcamy by przez zapisanie powierzać nasze modlitwy w nowennie do Madonny Szaflarskiej w każdą środę na mszy wieczornej. W tym tygodniu modlimy się szczególnie o jedność chrześcijan.
  • Plan kolędy…
  • Sołtys Szaflar informuje, że dniach od 20.01 (środa) do 23.01 (sobota) w godzinach od 9.00 – 17.00 w remizie OSP można odbierać worki wraz z kodami w ilości przypadającej na daną nieruchomość czyli proporcjonalnie do liczby zgłoszonych osób. Osoby, które tego nie dokonają w tym terminie mogą je odebrać w Urzędzie Gminy Szaflary od 1.02 w poniedziałki i czwartki w godzinach pracy urzędu.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej znajdziemy tak aktualną odpowiedź na pytanie o moralny aspekt szczepień przeciw covid-19.  

 830 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj