Ogłoszenia parafialne 24.01

Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021r.

3  NIEDZIELA  ZWYKŁA

       Dzisiaj przypada ogłoszona przez papieża Franciszka Niedziela Słowa Bożego. Nasza teraźniejszość pełna niepokoju i fałszywych teorii może nas otworzyć na pragnienie spotkania ze światłem Bożego Słowa. Od kilku miesięcy w naszej parafii spotyka się grupa czytająca Pismo Święte. Najbliższe spotkanie we wtorek 02.02. po mszy wieczornej.

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • We wtorek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  • W czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

Codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynająca adorację do 18.00. Różaniec o 17.30. Zachęcamy do powierzanie przez zapisanie naszych modlitw w nowennie do Madonny z Szaflar w każdą środę po mszy wieczornej.

Zapraszamy na spotkanie Wspólnoty św. Józefa 27.01. w środę na mszy wieczornej.

Sołtys Szaflar ogłasza dodatkowy dzień odbioru worków i kodów na śmieci w poniedziałek 25.01. od 10.00 do16.00 w remizie OSP.

Dziękujemy za wsparcie materialne chorej Pauliny.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Waksmundzkiego.

 603 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj