Ogłoszenia parafialne 25.07

Ogłoszenia duszpasterskie 25.07.2021r.

17  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiaj msza wieczorna będzie odprawiona na cmentarzu. Po każdej mszy poświęcenie samochodów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Ofiara zbierana przy poświęceniu jest przeznaczona na środki transportu dla misjonarzy i jako znak naszej wdzięczności za bezpieczne podróżowanie.  

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W poniedziałek święto św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
  • W czwartek wspomnienie św. Marty.
  • W sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

Codziennie modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00, rozpoczynając adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30, a w ciągu trzech dni będziemy się modlić o 17.00 w ważnych intencjach: we wtorek za zmarłych, w środę za rodziny, w piątek za Kościół i kapłanów. Zapraszamy do powierzenia naszych intencji w modlitwie nowenny do Madonny z Szaflar, którą odprawiamy w każdą środę po mszy wieczornej. Intencje można składać w formie pisemnej.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Zofię Majerczyk…

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą i życiem Kościoła.

 525 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj