Ogłoszenia parafialne 15.08

Ogłoszenia duszpasterskie 15.08.2021r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

        Dzisiaj msza wieczorna z racji wezwania kaplicy cmentarnej o godz. 18.00 na cmentarzu. Zapraszamy na Koncert Charytatywny chóru Kanto z Białego Dunajca na rzecz poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej także dzisiaj o godzinie 19.00 w kościele. W ramach koncertu odbędzie się loteria fantowa oraz kiermasz ciast. Dziękujemy za wsparcie dzieła rozbudowy sanktuarium w Ludźmierzu. Zebraliśmy 7 143 zł. i 20$. Podziękowanie księdza kustosza i plan uroczystości odpustowych są wywieszone w gablocie.  

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • We wtorek święto św. Jacka, prezbitera, patrona Archidiecezji Karkowskiej.
  • W piątek wspomnienie św. Bernarda, doktora Kościoła.
  • W sobotę wspomnienie św. Piusa X, papieża.
  • Codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczyna adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30 a we wtorek, środę i piątek o 17.00 modlitwa w intencji zmarłych, rodzin i Kościoła. Intencje modlitwy nowenny do Madonny  Szaflar można składać przez zapisanie. Nowenna w środę po mszy wieczornej.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zofię Gałdyn…
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą

 535 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj