Ogłoszenia parafialne 24.10

Ogłoszenia duszpasterskie 24.10.2021r.

30  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, składka przeznaczona jest właśnie na cele misyjne.

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W czwartek święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  • W Niedzielę rocznica poświęcenia kościoła własnego.

Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze w kościele o 7 i 9, w Borze o 10.15. Msze na cmentarzu o 11.30 i 14.00. Po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego i procesja z wypominkami za zmarłych. W tym dniu nie ma adoracji. O 19.00 na cmentarzu różaniec za zmarłych.

Dzień zaduszny 2.11 msze o 6.30 i 9.00. Msza na cmentarzu o 11.00. Msza wieczorna w kościele o 18.00. W Borze msza z procesją po cmentarzu o 15.00.

Stan łaski uświęcającej jest warunkiem koniecznym dla zyskania wszystkich odpustów także za zmarłych. Od 1 do 8.11. możemy zyskiwać odpust zupełny za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza i spełnienie innych warunków odpustu.

Możliwość spowiedzi w niedzielę 31 października od godziny 16.00.

Różaniec odprawiamy codziennie o 17.30, w Borze o 16.30. Codziennie także modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynając adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Nowenna do Madonny z Szaflar w środę na zakończenie różańca. We wtorek, środę i piątek o godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę kolejno w intencji zmarłych, rodzin i Kościoła.

W sobotę 30 października zapraszamy dzieci młodzież i wszystkich którzy młodo się czują na Bal Wszystkich Świętych, rozpoczynamy o 15.00 w kościele Koronką do Bożego Miłosierdzia a potem w orszaku udamy się na remizę gdzie czeka na nas dobra zabawa i słodki poczęstunek.

W środę 27.10 po mszy wieczornej spotkanie rodziców dzieci z klas 3 które przygotowują się do I Komunii i spowiedzi św.

W środę zapraszamy członków Wspólnoty św. Józefa na msze św. o 18 a po niej na spotkanie formacyjne.

Modlitwie Kościoła powierzamy naszych zmarłych w wypominkach jednorazowych przez listopad i całorocznych przed mszami w niedzielę o 7.00 i 9.00.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy Ś.P.  Beatę Skupień i Annę Jarząbek prośmy dla nich o Boże miłosierdzie.

 653 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj