Ogłoszenia parafialene 23.01

Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.2022r.

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Kalendarz liturgiczny tygodnia:
  • W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego, doktora Kościoła
  • We wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  • W środę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  • W piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła.
  • W niedzielę 30.01 zapraszamy na 10 już kolędowanie, którego celem jest także wsparcie chorej na mukowiscydozę Pauliny. Po każdej mszy będziemy zbierać do puszek ofiary na ten cel. Samo kolędowanie rozpoczynamy o 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego a po niej wystąpią schole i zespoły związane z Szaflarami. Zachęcamy do licznego udziału, gdyż jest to już ostatnia okazja by wspólny śpiew kolęd mógł umocnić naszą ufność i radość z Miłości Boga objawionej w Bożym Narodzeniu.
  • Zachęcamy też do udziału w codziennych modlitwach w naszej świątyni: Koronce do Miłosierdzia Bożego o 15.00, która rozpoczyna adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00 i na modlitwę różańcową o 17.30. Intencje modlitwy do Madonny z Szaflar w każdą środę na mszy wieczornej można składać przez zapisanie.
  • Zapraszamy Wspólnotę św. Józefa w środę 26.01 na mszę wieczorną a po niej krótkie spotkanie.
  • Spotkanie modlitewne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii w niedzielę 30.01 o 11.30.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.

 515 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj