Ogłoszenia parafialne 6.02

Ogłoszenia duszpasterskie 06.02.2022r.

5  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W czwartek wspomnienie św. Scholastyki dziewicy
  • W Piątek wspomnienie NMP z Lourdes oraz XXX Światowych Dzień Chorego msza św. z namaszczaniem chorych o godzinie 14.00. Modlitwę zakończymy Koronka do Miłosierdzia Bożego. Myślą przewodnią są słowa Pana Jezusa: „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny.” (Łk 6,36) Prosimy aby zatroszczyć się i ułatwić osobom chorym z rodziny lub sąsiedztwa dotarcie do kościoła.

We wtorki po mszy wieczornej spotkanie grupy wspólnej lektury Pisma Świętego. Zachęcamy do udziału nowe osoby pragnące bliższego otwarcia na Słowo Boże.

W środę także po wieczornej mszy św. zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie w na plebani.

Zachęcamy do udziału w codziennych modlitwach; Koronką do Miłosierdzia Bożego rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 18.00, różaniec o 17.30. Modlitwa w szczególnych intencjach we wtorek, środę i piątek o 17.00 kolejno; za zmarłych, za rodziny i za Kościół. Modlitwa do Madonny z Szaflar w środę na mszy wieczornej, intencje można składać przez zapisanie.

W tym tygodniu po konsultacji i zgodzie Rady Parafialnej rozpoczynamy montaż instalacji fotowoltaicznej na potrzeby kościoła i plebanii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Kamińskiego…

 464 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj