Ogłoszenia parafialne 03.07.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 03.07.2022r.

14  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W poniedziałek rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
  • W środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  • W Piątek wspomnienie Św. Jana z Dukli
*
  • Codziennie modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynając adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30.
*
  • Od 4 lipca wakacyjny porządek mszy, w którym odprawiamy tylko msze wieczorne. Spowiedź w dni powszednie przed każdą mszą. Sakramentu Chrztu Świętego udzielamy w naszej parafii w I i III niedziele miesiąca na mszy o 11.30.
*
  • Przypominamy że dzisiaj na błoniach szaflarzańskich odbędzie się V festyn strażacki. Początek o 14.00, w czasie festynu odbędą się pokazy sprzętu ratowniczo-gaśniczego, zawody na wesoło dla starszych i dla najmłodszych uczestników, zabawy losowanie cennych nagród. Na zakończenie zabawa z zespołem Sykowni.
*
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.
*
  • W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy Ś.P. Andrzeja Milana, prośmy o Miłosierdzie Boże dla niego.

 393 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj