16 NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2022r

• Kalendarz liturgiczny tygodnia:
• W poniedziałek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
• W piątek święto św. Marii Magdaleny.
• W sobotę święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
• Codziennie modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynając adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 18.00, różaniec o 17.30. Nowenna do Madonny z Szaflar w środę po mszy wieczornej, intencje powierzamy przez zapisanie. W czasie wakacji nie ma mszy porannych. W dni powszednie spowiadamy przed każdą mszą. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w I i III niedziele miesiąca o 11.30.
• Na krótkie spotkanie Rady Parafialnej zapraszamy we wtorek po mszy wieczornej na plebani.
• Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.

 449 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj