Ogłoszenia parafialne 07.08

Ogłoszenia duszpasterskie 07.08.2022r.
  1.   NIEDZIELA  ZWYKŁA

• W poniedziałek wspomnienie św. Dominika, prezbitera.
  • We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
  • W środę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  • W czwartek wspomnienie św. Klary.
  • W sobotę 13.08 święto NMP Kalwaryjskiej i kolejne wspomnienie objawień fatimskich. Procesja z modlitwą różańcową dla uproszenia pokoju po mszy wieczornej.
  • Codziennie Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu do  18.00, różaniec o 17.30. Nowenna do Madonny z Szaflar w środę po mszy wieczornej. Intencje powierzamy przez zapisanie. Spowiedź w dni powszednie przed każdą mszą. Sakramentu Chrztu udzielamy w I i III niedziele miesiąca. Kancelaria parafialna czynna w środy i piątki od 16.00 do 17.30, w sobotę od 8.00 do 9.00 (z wyjątkiem I piątku i soboty). W wakacje nie ma mszy porannych.
  • W najbliższą niedzielę na mszy o 11.30 modlimy się o błogosławieństwo Boże dla ks. Wojciecha Wcisły długoletniego proboszcza Szaflar w 90 rocznicę urodzin.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Cisonia…
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.