Ogłoszenia parafialne 12.03.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie12.03.2023 r.

3  NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU

Zapraszamy na nabożeństwa Wielkiego Postu; droga krzyżowa w każdy piątek dla dzieci o 16.30, dla dorosłych o 17.15, dla młodzieży o 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę o 17.00. Składka na dzisiejszych Gorzkich Żalach na kwiaty do Bożego Grobu. Te nabożeństwa są także związane z darem odpustu zupełnego. Codziennie modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynając adorację Najświętszego sakramentu do godziny 18.00.

W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń jakie mają miejsce w odniesieniu do osoby św. Jana Pawła II na stronie naszej Archidiecezji (www.diecezja.pl) możemy przeczytać komunikat jaki wystosowała Kuria Krakowska, pojawiło się w nim zaproszenie na czuwanie przy oknie papieskim 2.04 czyli w dzień jego śmierci o godzinie 20.00.

Związek Dużych Rodzin i Gmina Szaflary zaprasza członków oraz tych, którzy chcieliby nimi zostać na Walne Zebranie Sprawozdawcze 18.03 godz. 17.00 w Remizie OSP Zaskale.

Koło Gospodyń Wiejskich z Szaflar zaprasza na Dzień Kobiet do Remizy OSP w Szaflarach 18.03. W czasie spotkania będzie przeprowadzana zbiórka dla Kamilki Gil.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej fory refleksji nad wiarą.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy Ś.P. Stanisława Gała, prośmy dla niego o Boże Miłosierdzie…

 590 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj