Ogłoszenia parafialne 21.05.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie21.05.2023r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

• W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
  • W piątek wspomnienie św. Filipa Nereusza
  • W niedzielę 28.05 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msza wieczorna zostanie odprawiona na cmentarzu.

Nabożeństwo majowe codziennie o 17.30, w Borze o 16.30. Koronką do Bożego Miłosierdzia o 15.00 rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Nowenna do Madonny z Szaflar w środę w czasie nabożeństwa majowego. Intencje powierzamy przez zapisanie. Intencje do modlitwy w Godzinie Miłosierdzia można składać w puszce pod figurą św. Józefa. Spowiedź w dni powszednie kwadrans przed każdą mszą. Chrzest Święty w I i III niedzielę miesiąca.

W przyszłą niedziele na Mszy Św. o 11.30 będziemy gościć motocyklistów, którzy modlą się o błogosławieństwo Boże w nowym sezonie. Po mszy poświęcenie motocykli połączone ze  zbiórką środków na leczenie Kamilki Gil.

25 maja tj. czwartek w Szaflarach i w Borze będzie prowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt należy dostarczyć w dniu zbiórki na parkingi przy cmentarzach w Szaflarach i w Borze do godziny 9.00

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.

Od 10.05 trwają msze gregoriańskie za duszę śp. Ks. Wojciecha Wcisło, powierzamy go Bogu…