Ogłoszenia parafialne 21.05.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie21.05.2023r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
  • W piątek wspomnienie św. Filipa Nereusza
  • W niedzielę 28.05 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msza wieczorna zostanie odprawiona na cmentarzu.

Nabożeństwo majowe codziennie o 17.30, w Borze o 16.30. Koronką do Bożego Miłosierdzia o 15.00 rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Nowenna do Madonny z Szaflar w środę w czasie nabożeństwa majowego. Intencje powierzamy przez zapisanie. Intencje do modlitwy w Godzinie Miłosierdzia można składać w puszce pod figurą św. Józefa. Spowiedź w dni powszednie kwadrans przed każdą mszą. Chrzest Święty w I i III niedzielę miesiąca.

W przyszłą niedziele na Mszy Św. o 11.30 będziemy gościć motocyklistów, którzy modlą się o błogosławieństwo Boże w nowym sezonie. Po mszy poświęcenie motocykli połączone ze  zbiórką środków na leczenie Kamilki Gil.

25 maja tj. czwartek w Szaflarach i w Borze będzie prowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt należy dostarczyć w dniu zbiórki na parkingi przy cmentarzach w Szaflarach i w Borze do godziny 9.00

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.

Od 10.05 trwają msze gregoriańskie za duszę śp. Ks. Wojciecha Wcisło, powierzamy go Bogu…

 616 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj