Ogłoszenia parafialne 20.08.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie20.08.2023r.

20  NIEDZIELA  ZWYKŁA

  • Kalendarz liturgiczny tygodnia:
  • W poniedziałek wspomnienie św. Piusa X papieża
  • We wtorek wspomnienie NMP Królowej
  • We czwartek święto św. Bartłomieja apostoła
  • W sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej
  • W najbliższą środę kancelaria będzie od godziny 16.00 do 17.30 natomiast nowenna wyjątkowo o 17.45
  • W przyszłą niedzielę 27.08 msza wieczorna zostanie odprawiona na cmentarzu.
  • Codziennie Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu do  18.00, różaniec o 17.30. W sierpniu szczególną intencją będzie prośba o wyzwolenie tak wielu uzależnionych w różnorakich nałogach. Nowenna do Madonny z Szaflar w środę po mszy wieczornej. Intencje powierzamy przez zapisanie także do Godziny Miłosierdzia. Spowiedź w dni powszednie przed każdą mszą. Sakramentu Chrztu udzielamy w I i III niedziele miesiąca.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.

 352 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj