Ogłoszenia parafialne 22.102023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie22.10.2023r.

29  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny, który uświadamia nam, że świadectwem i modlitwą wszyscy jesteśmy powołani do dzielenia się wiarą. Składka jest przeznaczona na cele misyjne Kościoła.

 • Kalendarz liturgiczny tygodnia:
 • W sobotę święto świętych apostołów Szymona i Judy.
 • Codziennie Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00, różaniec o 17.30, w Borze o 16.30. Modlitwa przez wstawiennictwo św. Józefa w środę na mszy porannej. Nowenna do Madonny z Szaflar także w środę po różańcu. Intencje powierzamy przez ich zapisanie. Chrzest Święty w I i III niedzielę. Spowiedź w dni powszednie kwadrans przed mszą.
 • Przyjmujemy na wypominki roczne z modlitwą w każdą niedzielę przed mszą o 7 i 9 i wypominki jednorazowe w listopadzie.
 • Zapraszamy wspólnotę św. Józefa w środę 25.10 na mszę o 18.00 a po niej spotkanie formacyjne.
 • W piątek o 19 wieczór uwielbienia, gdzie szczególnie modlimy się za dzieci i młodzież z naszej parafii, zapraszamy wszystkich szczególnie kandydatów do bierzmowania i rodziców.
 • Dzisiaj po każdej mszy można nabyć znicze nagrobne. Całkowity dochód przeznaczony jest na zebranie brakującej jeszcze kwoty na zakup lekarstwa dla chorej Kamilki Gil. Okazja do nabycia zniczy będzie także w przyszłym tygodniu przy głównym wejściu na cmentarz.
 • Także klub piłki ręcznej UKS Świt Szaflary w czasie meczu rozgrywanego w hali sportowej w niedzielę 29.10. o godz. 17.00 zaprasza na akcję charytatywną; „Kup gofra dla Kamilki” z takim samym celem. 
 • Spotkanie dla wspólnej lektury Pisma Świętego we wtorek po mszy wieczornej na plebani. Zapraszamy zainteresowanych.
 • Na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 7500 złotych w tym 40$. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. 
 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, gdzie znajdziemy min. artykuły o skutkach wojny w Ukrainie.

 328 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj