Ogłoszenia parafialne 02.06.2024 r.

  
Ogłoszenia duszpasterskie                          02.06.2024r.

                      9  NIEDZIELA  ZWYKŁA

        Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i zaangażowali się w przygotowanie uroczystej procesji Bożego Ciała. Wszystkim, którzy budowali ołtarze i dekorowali trasę przejścia procesji, niosącym feretrony, sztandary, chórowi parafialnemu i Służbie Liturgicznej, harcerzom. Dziękujemy rodzicom, którzy zatroszczyli się by dzieci miały pierwsze radosne doświadczenie wiary. Naszym organizacjom społecznym zwłaszcza Ochotniczej Straży Pożarnej za zabezpieczenie i nagłośnienie, Związkowi Podhalan i Różom Różańcowym. Codziennie przez oktawę Bożego Ciała zapraszamy na procesję o 17.30 zakończoną litanią do NSPJ. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała msza wieczorna ze szczególnym błogosławieństwem dla dzieci.

  • Kalendarz liturgiczny tygodnia:
  • W poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.
  • W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  • Codziennie Koronką do Miłosierdzia o 15.00 rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.15. Nowenna do Madonny z Szaflar w środy na mszy wieczornej. Modlitwy powierzamy przez zapisanie.
  • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą poranną i po południu od 16.00 do 18.00. W Borze spowiedź o 15.00 msza o 15.30. 
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mateusza Soboczyńskiego powierzamy go Bożemu Miłosierdziu.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 443 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj