Ogłoszenia parafialne 07.07.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie07.07.2024r.

14  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  • W czwartek święto św. Benedykta opata, patrona Europy.
  • W piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  • W sobotę wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta oraz rocznica objawień w Fatimie. Przed mszą wieczorną procesja z modlitwą różańcową.
  • W sobotę wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta.
  • Codziennie modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynając adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30. Nowenna do Madonny z Szaflar w środę po mszy wieczornej. Intencje do nowenny i Godziny Miłosierdzi powierzamy przez zapisanie. Spowiedź w dni powszednie kwadrans przed każdą mszą. Chrzest w I i III niedziele.
  • W pożarze w Skrzypnem 24.06 ucierpiała rodzina państwa Hreśków tracąc całkowicie zarówno dom jak i zabudowania gospodarcze. Nigdy nie pozostajemy obojętni na tak wielkie nieszczęście dlatego możemy ich solidarnie wesprzeć składką do puszek w niedzielę 14.07 po każdej mszy.    
  • W wakacyjnym porządku msze święte odprawiamy tylko wieczorem.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Oprócz tematów związanych z wiarą mamy też aktualne komentarze do ważnych wydarzeń w naszej Ojczyźnie.

 178 Wyświetlenie,  8 Dzisiaj