Ogłoszenia parafialne 11.07

Ogłoszenia duszpasterskie 11.07.2021r.
  1.  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W poniedziałek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  • We wtorek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta.  
  • W czwartek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  • W piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej).

Msze święte odprawiamy w porządku wakacyjnym tylko wieczorem. Litania do św. Józefa w środę przed mszą. Codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczyna adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30 a nowenna do Madonny z Szaflar po mszy wieczornej w środę. Zachęcamy by włączać się w trwającą w naszej świątyni modlitwę. Intencje do nowenny możemy powierzać przez ich zapisanie.

Od niedzieli 11.07 rozpoczynamy nowennę  9 tygodni przed beatyfikacją Czcigodnego Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego. Będziemy się modlić szczególnie w każdą sobotę do 11września przed mszą wieczorną.

Wojewoda Małopolski i Gmina Szaflary zapraszają wszystkich mieszkańców oraz turystów na szczepienia przeciw COVID -19 w niedzielę 18.07 od godz. 7.00 do 14.00 na placu przy Bożej Zagrodzie. Szczepienie dotyczy osób powyżej 18 roku życia preparatem jednodawkowym Johnson & Johnson bez konieczności wcześniejszego zapisywania się. Kuria Metropolitalna w Krakowie przekazała nam też do odczytania w tej sprawie pismo  Wojewody Małopolskiego.

 575 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj