Ogłoszenia parafialne 29.05

• W Piątek wspomnienie Świętych Karola Lwangi i Towarzyszy
  • W Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
*
  • Przypominamy że dzisiejsza msza wieczorna zostanie odprawiona na cmentarzu.
*
  • We wtorek 31.05 zakończenie nabożeństw majowych, bardzo dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę w mijającym miesiącu zarówno w kościele jak i przydrożnych kapliczkach.
*
  • W środę rozpoczyna się czerwiec miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, litanię będziemy odmawiać codziennie o 17.45.
*
  • W tym tygodniu I piątek miesiąca ze spowiedzią rano od 6.00 do 6.30 i po południu od 16.00 do 18.00. Spowiedź w Borze o 18.45 msza o 19.00.
*
  • Odwiedziny chorych: ks. proboszcz w piątek od 8.00, ks. Darek w sobotę od 8.00.
  • Od czerwca msze w dni powszednie w Borze o 19.00
*
  • Wspólny wyjazd autobusem osób zapisanych w zakrystii na pielgrzymkę „Sursum Corda”  sobotę 4.06 o godzinie 6.15 z rynku. Drogę powrotną z Ludźmierza prosimy organizować we własnym zakresie ze względu na trudność dotarcia na miejsce autobusu. Opłata za udział w pielgrzymce (identyfikator i ubezpieczenie) 10 zł. W tym roku hasło przewodnie: Tobie Panie zaufałem.
*
  • W niedziele 5.06 w Ludźmierzu odbędą się dwa koncerty o 16.00 wystąpi Arka Noego a o 20 Luxtorpeda, serdecznie zapraszamy.
*
  • W poniedziałek 6.06 mija 25 lat od wizyty Św. Jana Pawła II w Zakopanym z tej okazji Episkopat Polski zaprasza na przeżycie tej rocznicy pod Wielką Krokwią, msza św. o godzinie 18.00. Organizujemy wyjazd z naszej parafii zapisy w zakrystii do następnej niedzieli, wyjazd z rynku o 16.00.
*
  • W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy Ś.P. Jana Pęksę prośmy dla niego o Boże miłosierdzie…