Ogłoszenia parafialne 25.06.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie25.06.2023r.

Dzisiejsza msza wieczorna na cmentarzu

• Kalendarz liturgiczny tygodnia:
  • W środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  • W czwartek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, msze o 6.30,9.00 i 18.00, to dzień odpustu w Borze. Zapraszamy na sumę odpustową o godzinie 11.00 której przewodniczył będzie Archidiecezjalny Duszpasterz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży ks. Krzysztof Rusnak.
  • W piątek zakończenie Nabożeństw Czerwcowych ku Czci Serca Jezusowego
  • Codziennie Koronka do Miłosierdzia o 15.00 rozpoczyna adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30. Spowiedź w dni powszednie kwadrans przed każdą mszą. Chrzest w I i III niedzielę miesiąca.
  • W tym tygodniu przypada I Niedziela miesiąca chorych odwiedzimy od godz. 8.00 prosimy o cierpliwość gdyż jeździ jeden ksiądz.
  • Od 3 lipca wakacyjny porządek mszy, w którym odprawiamy tylko msze wieczorne. Spowiedź w dni powszednie przed każdą mszą.
  • Motocykliści z grupy Bobry zapraszają 09.07.2023 o godzinie 12.00 na Msze Św. charytatywną do Białego Dunajca po mszy poświęcenie motocykli i zbiórka na leczenie i rehabilitacje chorego na autyzm Andrzejka a później poczęstunek przy karczmie U Furtoka.
  • 4 lipca organizujemy wyjazd do Energylandii zapisy w zakrystii dzieci poniżej 5 klasy muszą mieć zapewnioną opiekę, koszt  dzieci przedszkolne 140zł, klasy 1-6 160 zł, klasy 7-8 170 zł, ważna jest klasa ukończona, liceum 200 zł, dorośli 230 zł. Zapisy w zakrystii.
  • W środę po mszy wieczornej spotkanie Wspólnoty Św. Józefa
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Kustwana i Zofie Chudobę prośmy dla nich o Boże Miłosierdzie…