OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.07.2023 R.

Ogłoszenia duszpasterskie09.07.2023r.

14  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • We wtorek święto św. Benedykta opata, patrona Europy.
  • W środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  • W czwartek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta oraz rocznica objawień w Fatimie. Po mszy wieczornej procesja z modlitwą różańcową.
  • W sobotę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  • Codziennie modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynając adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30. Nowenna do Madonny z Szaflar w środę po mszy wieczornej. Intencje do nowenny i Godziny Miłosierdzi powierzamy przez zapisanie.
  • W wakacyjnym porządku msze święte odprawiamy tylko wieczorem. Spowiedź w dni powszednie kwadrans przed każdą mszą. Sakramentu Chrztu Świętego udzielamy w I i III niedziele miesiąca na mszy o 11.30.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Znajdziemy tam artykuły o trudnych kartach historii polsko-ukraińskiej.

 298 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj