OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.07.2023 R.

Ogłoszenia duszpasterskie16.07.2023r.

15  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • We wtorek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
  • W sobotę święto św. Marii Magdaleny.
  • Codziennie Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30, Nowenna do Madonny z Szaflar w środę po mszy wieczornej. Intencje do Nowenny i Godziny Miłosierdzia powierzamy przez zapisanie. Spowiedź w dni powszednie kwadrans przed każdą mszą. Chrzest w I i III niedzielę miesiąca.
  • W dniu 25.07 czcimy św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. W tym roku poświęcenie wszelkich pojazdów, którymi poruszamy się po drogach będzie już w najbliższą niedzielę po mszy o 11.30. Modlimy się o bezpieczne podróżowanie, trzeźwość, unikanie grzechów, które zagrażają zdrowiu i życiu. Jest to także nasze podziękowanie za szczęśliwe podróżowanie a nieraz ocalenie od groźnych sytuacji. Dodatkowo w tym roku zbierane ofiary będą przeznaczone na ratowanie życia chorego dziecka Kamilki.  
  • Organizatorzy pielgrzymki do św. O. Pio i Neapolu w dniach 14-25.09 zapraszają zainteresowanych do udziału. Szczegóły na plakacie i w zakrystii.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą

 323 Wyświetlenie,  2 Dzisiaj