Ogłoszenia parafialne 23.07.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie23.07.2023r.

16  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W poniedziałek wspomnienie św. Kingi.
  • We wtorek święto św. Jakuba, apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Poświęcenie samochodów po mszy wieczornej. Ofiary składane przy tej okazji jak co roku wspierają fundację MIVA Polska i służą zakupowi środków transportu dla misjonarzy.
  • W środę wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
  • W sobotę wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.
  • W najbliższą niedzielę 30.07 msza wieczorna będzie odprawiona na cmentarzu.
  • Codziennie Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30, Nowenna do Madonny z Szaflar w środę po mszy wieczornej. Intencje do Nowenny i Godziny Miłosierdzia powierzamy przez zapisanie. Spowiedź w dni powszednie kwadrans przed każdą mszą. Chrzest w I i III niedzielę miesiąca.
  • Zachęcamy do obejrzenia ustawionej obok kościoła wystawy z okazji 60-lecia koronacji Cudownej Figury Matki Bożej Ludźmierskiej. Koronacji dokonał 15.08 1963 roku św. Jan Paweł II i bł. kard. Wyszyński.  

 321 Wyświetlenie,  1 Dzisiaj