Ogłoszenia parafialne 30.06.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie30.06.2024r.

13  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiaj msza wieczorna będzie odprawiona na cmentarzu.

 • Kalendarz liturgiczny tygodnia: 
 • W środę święto św. Tomasza Apostoła
 • W czwartek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
 • W sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 • Codziennie Koronka do Miłosierdzia o 15.00 rozpoczyna adorację Najświętszego Sakramentu do 18.00. Różaniec o 17.30. Nowenna do Madonny z Szaflar w środę po mszy wieczornej. Intencje możemy powierzać przez ich zapisanie. Spowiedź w dni powszednie kwadrans przed każdą mszą. Chrzest w I i III niedzielę miesiąca.
 • W tym tygodniu I piątek miesiąca. Spowiedź rano przed mszą i po południu od 16.00 do 18.00. Spowiedź w Borze o 18.30, msza o 19.00. Chorych odwiedzimy w I sobotę 6.07 od godz. 8.00. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie, gdyż do chorych udaje się jeden kapłan. W tym dniu o 15.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
 • Od 3 lipca wakacyjny porządek mszy, w którym odprawiamy tylko msze wieczorne. Wyjątkiem jest I piątek i sobota miesiąca.
 • Sołtys Szaflar informuje, że w dniach 4-6.07 w godzinach od 10.00 do 17.00 w remizie OSO  będą wydawane worki na śmieci z kodami oraz przyjmowana opłata za wywóz śmieci.
 • Związek Dużych rodzin „Trzy Plus” i Gmina Szaflary serdecznie zapraszają na VIII Festyn Rodzinny 07.07 na boisku sportowym w Zaskalu. Początek imprezy o 14.00 o 20.00 zakończenie z zespołem Warasy.
 • Prosimy o zachowanie czystości na cmentarzu parafialnym. Jeżeli do możliwe o zabieranie śmieci do odpadków domowych. Jeżeli w dzwonach segregacji jest pełno prosimy śmieci wyrzucać do kosza obok. 
 •  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.
 • W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Irenę Milan

 326 Wyświetlenie,  3 Dzisiaj